KONST / Litografier / Färglitografi 11811177
nr 1181 1177
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Snögubbe. Signerad, numrerad 261/360, motivet: 37x28 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:11:57
4/5 11:57:49
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg